Dnia 2023-09-03 10:40 odbył się mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk - 5-2

W dniu 2023-09-03 10:40 na stadionie ArcelorMittal Park rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Lechia Gdansk.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk wynik to 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 5-2.

Gole strzelali: J. Valencia 17' 1-0 J. Camara M. Karwot 45' 2-0 N. Zielonka K. Bilinski 49' 3-0 O. Bykov I. Zhelizko 76' 3-1 L. Zjawinski M. Machala 79' 3-2 A. Troc 88' 4-2 J. Camara M. Fabry 90' 5-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Bonecki 10' O. Bykov 26'

Żółte kartki Lechia Gdansk: I. Zhelizko 33' Conrado 55' A. Chindris 66' I. Zhelizko 82' T. Neugebauer 82' T. Neugebauer 85' K. Sezonienko 90'

Czerwone kartki Lechia Gdansk: I. Zhelizko 82' T. Neugebauer 85'

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Gryf Wejherowo. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Wisla Krakow.

Oddani kibice śledzą starcia ligi I Liga. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi oraz piłkarze tacy jak S. Bonecki I. Zhelizko raz za razem zaserwowały fantastycznym entuzjastom wiele emocji. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają nader zaciekłe, nie często zdarza się ostatecznie, że mecze nas nudzą. Często zdarzają się nieczyste sytuacje na faul kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, zapadające w pamięć bramki oraz asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, przeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Lechia Gdansk w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, ArcelorMittal Park.