Spotkanie Zaglebie Sosnowiec kontra Wisla Krakow zakończone wynikiem 1-2 dnia 2022-10-28 18:30

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Wisla Krakow wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Dnia 2022-10-28 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 16. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i Wisla Krakow.

Gole strzelali: S. Pawłowski 13' 1-0 Luis Fernández 39' 1-1 Luis Fernández 53' 1-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 37' P. Bryla 75'

Żółte kartki Wisla Krakow: D. Szot 84'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Gryckiewicz. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Wisla Krakow z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Sandecja Nowy Sącz.

Bardzo często wierni fani piłki nożnej z zaangażowaniem śledzą niezwykle fascynujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie i piłkarze jak O. Bykov D. Szot nierzadko zaserwowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej mnóstwo przeżyć. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska mało interesujące. Natrafiamy na przechodzące do historii sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule, które gwarantują wyjątkowe przeżycia z meczu. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Zaglebie Sosnowiec oraz Wisla Krakow i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Ludowy.