Spotkanie ŁKS Łódź kontra Zaglebie Sosnowiec na obiekcie Stadion Miejski LKS Lodz: końcowy wynik 1-1

ŁKS Łódź kontra Zaglebie Sosnowiec 1-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy ŁKS Łódź i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2022-09-30 16:00 na stadionie Stadion Miejski LKS Lodz rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 12 pomiędzy ŁKS Łódź a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: D. Kort 78' 1-0 M. Fábry 84' 1-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Dabrowski 50' D. Kort 63' P. Janczukowicz 87' K. Dankowski 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu ŁKS Łódź zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Raków Częstochowa.

Mnóstwo kibiców z dużym zaangażowaniem śledzi starcia, które startują w lidze I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak M. Dabrowski częstokroć zapewniły fantastycznym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Często zdarzają się idealne bramki czy asysty, nieczyste sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką, które zapewniają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Walki pomiędzy graczami bywają zażarte, nie często zdarza się koniec końców, iż są to spotkania nudne. Dlatego też warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga. ŁKS Łódź i Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski LKS Lodz.