Na obiekcie Stadion Ludowy odbył się mecz pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Sandecja Nowy Sącz zakończony wynikiem 3-3

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 3-1. Końcowy wynik meczu to 3-3.

Dnia 2022-05-09 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: J. Zych 18' 0-1 N. Korzeniecki 26' 1-1 S. Sobczak 39' 2-1 S. Pawłowski 45' 3-1 T. Nawotka 58' 3-2 S. Dikov 68' 3-3

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 51' P. Bryla 76'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 12' K. Osyra 45' T. Nawotka 64'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Urban. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz . Kolejno natomiast Sandecja Nowy Sącz z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dobie dzisiejszych czasów kibice śledzą interesujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak D. Jonczy K. Slaby wielokrotnie sprawiają fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają zażarte, nie często bywa, iż są to zmagania nudne. Ustawicznie obserwujemy ostre sytuacje na faul kończące się czerwonym kartonikiem, niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty zapewniające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych iśledzić spotkania sportowe lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Zaglebie Sosnowiec i Sandecja Nowy Sącz i ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Ludowy.