Zaglebie Sosnowiec vs Jastrzębie, wynik spotkania 2-1

Zaglebie Sosnowiec vs Jastrzębie, wynik 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Zaglebie Sosnowiec i Jastrzębie zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-04-02 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się mecz ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i Jastrzębie.

Gole strzelali: S. Zalewski 29' 1-0 M. Banaszewski 83' 2-0 D. Stanclik 90' 2-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: W. Szumilas 57' D. Jonczy 85' M. Gliwa 90'

Żółte kartki Jastrzębie: M. Fabry 65'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Jastrzębie z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Bardzo często fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze jak W. Szumilas M. Fabry nieprzerwanie gwarantują kapitalnym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Regularnie zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule zapewniające pikanterii całemu widowisku. Zapadające w pamięć potyczki między drużynami ligowymi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, nie często bywa, iż zmagania przynudzają. Z tego względu warto oglądać widowiska piłkarskie znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Jastrzębie w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Ludowy.