Dnia 2023-09-15 18:30 odbył się mecz między GKS Katowice oraz Zaglebie Sosnowiec: wynik końcowy 0-1

GKS Katowice vs Zaglebie Sosnowiec 0-1. Dnia 2023-09-15 18:30 na stadionie Stadion ul. Bukowa odbył się mecz ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy GKS Katowice a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między GKS Katowice a Zaglebie Sosnowiec wynik to 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: K. Biliński 32' 0-1

Żółte kartki GKS Katowice: A. Kozubal 10' S. Shibata 57' B. Baranowicz 66' J. Arak 77' G. Rogala 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Karwot 18' K. Wrzesinski 62' J. Valencia 90' A. Troc 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny arbiter spotkania - L. Lewandowski. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Odra Opole. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gryf Wejherowo oraz Górnik Łęczna.

Coraz częściej zauważamy, że fani futbolu śledzą potyczki w lidze I Liga. Składające się z uzdolnionych napastników/obrońców drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy jak A. Kozubal M. Karwot wielokrotnie zaserwowały pierwszorzędnym miłośnikom futbolu wiele wrażeń. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul, książkowe gole oraz asysty, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Wspaniałe walki między zawodnikami bywają zagorzałe, rzadko bywa, że są to potyczki drętwe. Zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga. GKS Katowice i Zaglebie Sosnowiec i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Bukowa.