Spotkanie pomiędzy ŁKS Łódź i Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 0-1 dnia 2021-10-01 18:30 na obiekcie Stadion MOSiR

ŁKS Łódź kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik 0-1. Dnia 2021-10-01 18:30 na stadionie Stadion MOSiR odbył się mecz ligi I Liga kolejki 11. Zmierzyły się ze sobą ŁKS Łódź i Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy ŁKS Łódź a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Gole strzelali: S. Sobczak 78' 0-1

Żółte kartki ŁKS Łódź: A. Dominguez 13' M. Dabrowski 22'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: P. Bryla 45' L. Duriska 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź a Zaglebie Sosnowiec z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie.

Oddani fani śledzą bardzo fascynujące potyczki ligi I Liga. Utalentowane zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. A. Dominguez P. Bryla niejednokrotnie zaserwowały wyborowym miłośnikom wiele emocji. Wielokrotnie obserwujemy idealnie wyliczone asysty czy gole, nieczyste faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Interesujące walki pomiędzy drużynami są zaciekłe, nie często zdarza się, że widowiska nudzą. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak ŁKS Łódź i Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion MOSiR.