Mecz Zaglebie Sosnowiec vs Sandecja Nowy Sącz, wynik 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec a Sandecja Nowy Sącz wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-06-03 15:30 na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 34. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: M. Mas 32' 0-1 T. Klupś 88' 1-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 8' W. Szumilas 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: D. Pawlowski 53' D. Potoma 64' B. Kasprzak 67'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Szypula. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i natomiast Sandecja Nowy Sącz podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczna grupa fanów śledzi starcia, które odbywają się w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak V. Dalic D. Pawlowski wielokrotnie zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Niesamowite potyczki między drużynami bywają nader zaciekłe, rzadko bywa, iż są to zmagania drętwe. Bardzo często zdarzają się niezwykłe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Z tego względu warto śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich, przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Zaglebie Sosnowiec i Sandecja Nowy Sącz jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Zagłębiowski Park Sportowy.