Mecz Puszcza Niepołomice kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik 0-0

W dniu 2022-08-26 16:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 8. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice i Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa spotkania między Puszcza Niepołomice a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: H. Tomalski 12' J. Bartosz 84' W. Hajda 86' T. Wojcinowicz 88' M. Czarny 90' K. Wroblewski 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Rozwandowicz 23'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Złotnicki. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Stal Stalowa Wola, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Wikielec. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

Bardzo często kibice śledzą interesujące poczynania w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak H. Tomalski M. Rozwandowicz nieraz zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje sięgające zenitu. Niesamowite walki między zawodnikami są zaciekłe, rzadko okazuje się, że mecze męczą. Bardzo często natrafiamy na nieczyste sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, przechodzące do historii bramki czy asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić mecze futbolowe lubianej ligi I Liga i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Puszcza Niepołomice i Zaglebie Sosnowiec i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.