Mecz Zaglebie Sosnowiec - Ruch Chorzów dnia 2023-04-15 15:30: końcowy wynik 2-0

Zaglebie Sosnowiec - Ruch Chorzów wynik 2-0.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz Ruch Chorzów zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2023-04-15 15:30 na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Ruch Chorzów.

Gole strzelali: W. Szumilas 78' 1-0 M. Banaszewski 87' 2-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: P. Bryla 34' S. Sobczak 50' M. Ziemann 84'

Żółte kartki Ruch Chorzów: J. Sedlak 3' T. Foszmanczyk 21' M. Sadlok 42' S. Kobusinski 85'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Wajda. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Chojniczanka Chojnice, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Ruch Chorzów z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi ciekawe potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak P. Bryla J. Sedlak raz za razem sprawiają fantastycznym entuzjastom wiele przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się zażarte, rzadko zdarza się, iż są to mecze nie warte uwagi. Nieprzerwanie trafiamy na książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne sytuacje z faulem dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, oglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Zaglebie Sosnowiec oraz Ruch Chorzów i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Zagłębiowski Park Sportowy.