Dnia 2022-03-04 19:30 miało miejsce spotkanie Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice zakończone wynikiem 0-1

Zaglebie Sosnowiec - GKS Katowice 0-1.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec oraz GKS Katowice wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-03-04 19:30 na stadionie Stadion Ludowy odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a GKS Katowice.

Gole strzelali: A. Błąd 80' 0-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Sanogo 81' M. Gliwa 84' P. Bryla 87' J. Ribeiro Oliveira 90' D. Jonczy 90'

Żółte kartki GKS Katowice: Z. Wojciechowski 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu to L. Lewandowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Puszcza Niepołomice a GKS Katowice zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice futbolu z zaangażowaniem śledzą bardzo interesujące poczynania w lidze I Liga. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak między innymi V. Sanogo Z. Wojciechowski nieustannie serwują swoim miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Zdarzają się idealne asysty czy gole, ostre sytuacje na faul, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi okazują się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się ostatecznie, że spotkania nudzą. Z tego względu warto przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych orazprzeglądać spotkania piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz GKS Katowice z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Ludowy.