Mecz Chrobry Głogów - Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 0-0

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Dnia 2023-03-19 17:00 na obiekcie sportowym Stadion GOS odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali:

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Michalec 54' A. Zarowny 60' M. Jozwiak 65' D. Hanc 70'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Ziemann 16' D. Ryndak 47' S. Sobczak 64' S. Bonecki 68' K. Wrzesinski 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 58'

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Chrobry Głogów stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów i Ruch Chorzów.

Coraz częściej zauważamy, iż liczni fani z entuzjazmem śledzą fascynujące starcia w lidze I Liga. Liczące się zespoły futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak m.in. M. Michalec M. Ziemann nierzadko zaserwowały kapitalnym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Trafiamy na ostre faule, książkowe asysty i gole dodające wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Walki między graczami bywają nader zagorzałe, rzadko okazuje się, iż zmagania nie są interesujące. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, śledzić spotkania piłkarskie ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich lubianych zespołów jak Chrobry Głogów oraz Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion GOS.