Spotkanie między Zaglebie Sosnowiec oraz Tychy 71 zakończone wynikiem 1-0 na obiekcie Stadion Ludowy dnia 2022-08-10 16:00

Zaglebie Sosnowiec kontra Tychy 71 1-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec a Tychy 71 wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2022-08-10 16:00 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec oraz Tychy 71.

Gole strzelali: M. Banaszewski 19' 1-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Maslowski 90'

Żółte kartki Tychy 71: P. Buchta 3' N. Nedic 52' K. Wolkowicz 69'

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny sędzia spotkania to S. Jarzebak. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Wikielec a Tychy 71 podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Zawisza Bydgoszcz.

Wielu fanów śledzi niezwykle ciekawe starcia, które dotyczą ligi I Liga. Mocne zespoły piłkarskie oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Maslowski P. Buchta systematycznie gwarantują wyborowym kibicom wiele wrażeń. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają bardzo zażarte, niezwykle rzadko bywa, że są to potyczki nudne. Trafiamy na nieczyste faule zakończone czerwonym kartonikiem, idealnie wyliczone asysty i gole, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Tychy 71 w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Ludowy.