Na obiekcie Stadion Ludowy odbył się mecz Zaglebie Sosnowiec vs Stal Rzeszów: 1-0

Zaglebie Sosnowiec vs Stal Rzeszów 1-0. Dnia 2022-09-02 16:00 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Stal Rzeszów.

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec a Stal Rzeszów wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: B. Poczobut 44' 1-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Ryndak 53' S. Bonecki 64' M. Banaszewski 90'

Żółte kartki Stal Rzeszów: K. Piatek 39' B. Wolski 45' L. Gora 60' P. Glowacki 90' K. Sadlocha 90'

Czerwone kartki Stal Rzeszów: K. Wrona 36'

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Chojniczanka Chojnice i ŁKS Łódź. Kolejno natomiast Stal Rzeszów z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

W dzisiejszych czasach wielu fanów śledzi starcia, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie i zawodnicy jak D. Ryndak K. Piatek nieustannie zapewniają wspaniałym kibicom wiele przeżyć. Walki między piłkarzami ligowymi bywają niezwykle zagorzałe, nie często bywa, że spotkania nudzą fana. Stale zdarzają się przepiękne gole oraz asysty, brutalne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, które zapewniają smaczku całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Stal Rzeszów w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Ludowy.