Spotkanie pomiędzy Stomil Olsztyn oraz Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 3-1 dnia 2021-11-07 14:00 na stadionie Stadion OSiR

Stomil Olsztyn vs Zaglebie Sosnowiec wynik meczu 3-1. Dnia 2021-11-07 14:00 na stadionie Stadion OSiR odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Stomil Olsztyn a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Stomil Olsztyn oraz Zaglebie Sosnowiec wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: P. Mikita 7' 1-0 J. Straus 10' 2-0 S. Pawlowski 43' 2-1 L. Moneta 54' 3-1

Żółte kartki Stomil Olsztyn: L. Moneta 3' S. J. Bwanga 22' W. Reiman 56' K. Zwir 61' F. Wojcik 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Machala 57' W. Szumilas 88'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny arbiter meczu to . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Stomil Olsztyn stawi czoła Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Jastrzębie a Zaglebie Sosnowiec z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące starcia, które startują w lidze I Liga. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak L. Moneta M. Machala nieprzerwanie sprawiają wspaniałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, że są to mecze drętwe. Warto więc przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Stomil Olsztyn oraz Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie jak Stadion OSiR.