Zaglebie Sosnowiec - Odra Opole, wynik spotkania: 1-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Odra Opole wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-02-25 17:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec oraz Odra Opole.

Gole strzelali: S. Sobczak 12' 1-0 M. Kamiński 84' 1-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Gojny 77' D. Gojny 83'

Żółte kartki Odra Opole: M. Trojak 64'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Gojny 83'

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny sędzia meczu to A. Różycki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa a Odra Opole z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź.

Oddani fani futbolu śledzą potyczki, które startują w lidze I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak D. Gojny M. Trojak niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zaciekłe, nie często bywa, że mecze nie są interesujące. Trafiamy na efektowne gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul dodające smaczku całemu widowisku. To też warto oglądać mecze piłkarskie ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Zaglebie Sosnowiec oraz Odra Opole w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Ludowy.