Mecz Zaglebie Sosnowiec - Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 0-1

Dnia 2023-08-12 18:00 na obiekcie sportowym ArcelorMittal Park odbył się mecz ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Resovia Rzeszów.

Pierwsza część spotkania między Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Górski 61' 0-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 32' N. Zielonka 69'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: G. Bukhal 43' R. Kanach 49' K. Mazek 88' G. Bukhal 90' V. Zastavnyi 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów: G. Bukhal 90'

Główny sędzia spotkania - D. Sulikowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Podbeskidzie, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz Lechia Gdansk a Resovia Rzeszów zmierzy się z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Nieciecza.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy jak V. Dalic G. Bukhal nieprzerwanie serwują swoim wiernym entuzjastom piłki nożnej mnóstwo wrażeń. Niesamowite zmagania między piłkarzami bywają nader nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż widowiska nudzą kibica. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką, idealne asysty czy gole, które dodają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Z tego względu warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, ArcelorMittal Park.