Dnia 2022-09-09 18:30 odbyło się spotkanie pomiędzy Ruch Chorzów oraz Zaglebie Sosnowiec: 2-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Ruch Chorzów a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-09-09 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 10. Zmierzyły się Ruch Chorzów oraz Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: T. Swędrowski 11' 1-0 K. Michalski 89' 2-0

Żółte kartki Ruch Chorzów: M. Sadlok 45'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Ziolkowski 34' D. Jonczy 65' M. Maslowski 74'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Ruch Chorzów stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Chojniczanka Chojnice. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Nieciecza.

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Mocne zespoły futbolowe oraz piłkarze jak M. Sadlok M. Ziolkowski wielokrotnie sprawiają swoim wiernym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Walki pomiędzy graczami bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa ostatecznie, że są to potyczki nie warte uwagi. Nieprzerwanie zdarzają się spektakularne asysty czy bramki, bezwzględne faule, które dodają wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Warto więc śledzić zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej profesjonalnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Ruch Chorzów i Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.