Mecz Zaglebie Sosnowiec vs Resovia Rzeszów zakończony wynikiem 2-1

Zaglebie Sosnowiec vs Resovia Rzeszów 2-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-07-18 16:00 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki - 1 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: R. Mikulec 2' 0-1 S. Pawłowski 41' 1-1 M. Fábry 77' 2-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 83'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: D. Kubowicz 37' K. Antonik 73'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był M. Szczerbowicz. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Arka Gdynia.

Coraz częściej zauważamy, iż fani futbolu śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Złożone z zdolnych obrońców/napastników zespoły futbolowe oraz piłkarze tacy jak przykładowo V. Dalic D. Kubowicz często zapewniły pierwszorzędnym sympatykom wiele pozytywnych emocji. Wspaniałe potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, iż potyczki nie są warte uwagi. Trafiamy na brutalne sytuacje z faulem, wyjątkowe bramki oraz asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Resovia Rzeszów w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Ludowy.