Miedz Legnica kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania 4-0

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Miedz Legnica a Zaglebie Sosnowiec wynik to 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Dnia 2021-10-16 16:00 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Miedz Legnica oraz Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: D. Tront 11' 1-0 P. Makuch 21' 2-0 M. Dominguez 55' 3-0 M. Bednarski 89' 4-0

Żółte kartki Miedz Legnica: M. Dominguez 63' J. Aurtenetxe 77'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 16' W. Kaminski 40'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Krzton. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Miedz Legnica stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Górnik Łęczna natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Sandecja Nowy Sącz.

Oddani kibice śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Składające się z zdolnych napastników oraz obrońców futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak M. Dominguez D. Jonczy nierzadko zaserwowały fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Nieprzerwanie natrafiamy na przechodzące do historii bramki oraz asysty, ostre sytuacje na faul gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania pomiędzy zawodnikami bywają zagorzałe, rzadko bywa, iż są to potyczki nużące. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych zespołów jak Miedz Legnica oraz Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.