Mecz Podbeskidzie - Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 2-1

Podbeskidzie - Zaglebie Sosnowiec wynik spotkania 2-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-08-18 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: M. Sitek 5' 1-0 D. Mikołajewski 61' 2-0 M. Fábry 90' 2-1

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Banaszewski 39' B. Bida 69' M. Chlumecky 77' M. Ziolkowski 80' J. Hlavica 81' P. Procek 85' D. Mikolajewski 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 37' K. Bilinski 81'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Nieciecza. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz GKS Katowice.

Liczna grupa kibiców śledzi starcia ligi I Liga. Fascynujące piłkarskie zespoły z tej ligi oraz zawodnicy jak M. Banaszewski V. Dalic nieustannie zapewniają kapitalnym entuzjastom mnóstwo przeżyć. Walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, że są to zmagania usypiające. Obserwujemy niezwykłe asysty czy gole, bezlitosne sytuacje na faul dodające smaczku całemu wydarzeniu. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich i oglądać mecze piłkarskie znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.