Mecz SKRA Częstochowa - Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 1-2

W dniu 2022-03-20 17:00 na obiekcie sportowym Boisko Kresowa 1 odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 24. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa i Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: S. Sobczak 57' 0-1 S. Sobczak 82' 0-2 K. Ropski 88' 1-2

Żółte kartki SKRA Częstochowa: B. Baranowicz 56' 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 47' J. Ribeiro Oliveira 90'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Korona Kielce.

Wielu kibiców śledzi potyczki ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak B. Baranowicz F. Borowski stale zapewniają kapitalnym fanom wiele wrażeń. Regularnie obserwujemy ostre sytuacje z faulem, przechodzące do historii asysty czy gole, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Potyczki pomiędzy graczami są nader bezkompromisowe, rzadko bywa ostatecznie, iż są to mecze usypiające. Dlatego więc warto oglądać spotkania sportowe popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. SKRA Częstochowa oraz Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Boisko Kresowa 1.