Dnia 2021-12-03 17:00 na stadionie Stadion Ludowy miało miejsce spotkanie między Zaglebie Sosnowiec i Górnik Polkowice zakończone wynikiem 5-0

Pierwsza część spotkania między Zaglebie Sosnowiec oraz Górnik Polkowice zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 5-0.

W dniu 2021-12-03 17:00 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i Górnik Polkowice.

Gole strzelali: S. Sobczak 31' 1-0 S. Pawłowski 35' 2-0 S. Pawłowski 65' 3-0 Q. Seedorf 71' 4-0 Q. Seedorf 73' 5-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 61' W. Kaminski 79'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Biernat 44' B. Zoladz 54'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Główny sędzia spotkania - M. Kochanek. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Górnik Polkowice z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Liczni fani z dużym zaangażowaniem śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Utalentowane drużyny piłkarskie i piłkarze tacy jak D. Jonczy M. Biernat nieprzerwanie sprawiają wyborowym miłośnikom futbolu mnóstwo zapierających dech w piersiach wrażeń. Potyczki między zawodnikami są niezwykle zagorzałe, nie często okazuje się definitywnie, iż są to zmagania nie warte uwagi. Zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, przechodzące do historii sytuacje podbramkowe i asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich orazprzeglądać spotkania piłkarskie znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Zaglebie Sosnowiec oraz Górnik Polkowice oraz ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Ludowy.