Odra Opole - Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania: 1-4

Po pierwszej połowie meczu między Odra Opole a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 1-3. Końcowy wynik meczu to 1-4.

Dnia 2022-07-29 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Odra Opole a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: S. Sobczak 32' 0-1 Ł. Kędziora 35' 0-2 S. Sobczak 38' 0-3 T. Mikinič 45' 1-3 M. Fábry 85' 1-4

Żółte kartki Odra Opole: B. Petrak 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Bonecki 24' D. Jonczy 87'

Czerwone kartki Odra Opole: J. Szrek 31'

Główny sędzia meczu - P. Urban. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Odra Opole stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi bardzo fascynujące potyczki, które startują w lidze I Liga. Ciekawe futbolowe drużyny i zawodnicy jak B. Petrak S. Bonecki systematycznie sprawiają wspaniałym sympatykom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na nieczyste sytuacje z faulem zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, spektakularne gole oraz asysty, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Interesujące walki między drużynami futbolowymi okazują się nieustępliwe, nie często bywa definitywnie, iż spotkania nie są interesujące. Z tego powodu warto śledzić mecze futbolowe popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Odra Opole oraz Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.