Spotkanie Nieciecza - Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 2-0 na obiekcie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica

Nieciecza - Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Nieciecza a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2023-05-08 16:00 na stadionie Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Nieciecza a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: D. Jończy 31' 1-0 M. Ambrosiewicz 50' 2-0

Żółte kartki Nieciecza: A. Trubeha 34' A. Radwanski 73'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 38' M. Fabry 71'

Czerwone kartki Nieciecza:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Nieciecza zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Wisla Krakow.

Fani futbolu z dużym zapałem śledzą fascynujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły i zawodnicy tacy jak A. Trubeha F. Borowski nieprzerwanie serwują pierwszorzędnym sympatykom emocje sięgające zenitu. Walki między graczami z ligi bywają bardzo zażarte, nie często zdarza się definitywnie, że są to potyczki nużące. Trafiamy na ostre sytuacje na faul, przepiękne bramki oraz asysty gwarantujące wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić mecze piłkarskie znanej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Nieciecza i Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Sportowy Bruk-Bet Termalica.