Spotkanie Zaglebie Sosnowiec vs Motor Lublin, wynik 0-4

W najnowszym meczu pierwszej ligi piłki nożnej drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzyła się z zespołem Motor Lublin. Spotkanie odbyło się na stadionie ArcelorMittal Park. Ostateczny wynik to 0-4, a na przerwę zawodnicy schodzili przy stanie 0-1. Mecz miał miejsce 8 grudnia 2023 roku o godzinie 19:30 w ramach 18. kolejki ligowej.

Zwycięstwo Motoru Lublin nad Zaglebiem Sosnowiec

W meczu I ligi pomiędzy Zaglebiem Sosnowiec a Motorem Lublin, goście z Lublina odnieśli pewne zwycięstwo 4:0 na ArcelorMittal Park. W pierwszym meczu, prowadzenie objęli goście w 11. minucie za sprawą P. Ceglara. W drugiej połowie, K. Śpiewak podwyższył prowadzenie w 49. minucie. M. Scalet w 63. minucie oraz S. Rudol w doliczonym czasie gry ustalili ostateczny wynik na 4:0. Gospodarze mieli trudny wieczór, już w 18. minucie zostali zredukowani do dziesiątki, gdy M. Ziemann otrzymał czerwoną kartkę. Dodatkowo zdobywca pierwszej żółtej kartki, O. Bykov, został ukarany drugim żółtym kartonikiem w 78. minucie. Mecz był pełen emocji, a publiczność na ArcelorMittal Park była rozczarowana wynikiem. Kolejne mecze dla Zaglebie Sosnowiec to starcia z Wisła Plock, Chrobry Głogów oraz Znicz Pruszków. Motor Lublin zmierzy się z Lechią Gdansk, GKS Katowice oraz Niecieczą.