Mecz między Korona Kielce i Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 2-1 dnia 2022-04-09 10:40

Korona Kielce kontra Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 2-1. Dnia 2022-04-09 10:40 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz ligi I Liga kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce i Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie spotkania między Korona Kielce a Zaglebie Sosnowiec wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

 

Gole strzelali: E. Shikavka 55' 1-0 Filipe Oliveira 67' 2-0 W. Szumilas 74' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: A. Fraczczak 50' P. Malarczyk 57'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Maslowski 70' W. Kaminski 75'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Kos. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Korona Kielce stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani fani piłki nożnej śledzą potyczki, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące zespoły piłkarskie i piłkarze jak A. Fraczczak M. Maslowski często serwują wyśmienitym fanom mnóstwo wspaniałych emocji. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami z ligi okazują się zaciekłe, nie często bywa, iż są to zmagania usypiające. Ustawicznie natrafiamy na ostre faule zakończone żółtą kartką, książkowe asysty czy gole, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. Gorąco zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga i śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich. Korona Kielce oraz Zaglebie Sosnowiec i ich udział w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Suzuki Arena.