Dnia 2021-10-31 14:00 na obiekcie Stadion Ludowy odbyło się spotkanie Sandecja Nowy Sącz vs Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 1-1

W dniu 2021-10-31 14:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa meczu między Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: W. Szumilas 68' 0-1 M. Bučko 88' 1-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: M. Piter-Bucko 2' T. Boczek 33' K. Slaby 45' K. Slaby 81'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: W. Kaminski 32' W. Szumilas 60' M. Ambrosiewicz 63' J. Ribeiro Oliveira 69' D. Jonczy 87' D. Ryndak 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz: K. Slaby 81'

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

W dzisiejszych czasach fani z dużym zapałem śledzą starcia w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak M. Piter-Bucko W. Kaminski raz za razem zapewniły pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Obserwujemy niezwykłe asysty czy sytuacje podbramkowe, ostre sytuacje na faul zakończone pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Walki między piłkarzami bywają zagorzałe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, iż zmagania męczą. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga. Sandecja Nowy Sącz oraz Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Ludowy.