Zaglebie Sosnowiec vs ŁKS Łódź, wynik meczu - 0-0

W dniu 2022-04-16 16:00 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i ŁKS Łódź.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a ŁKS Łódź zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Sanogo 4' M. Maslowski 28' P. Bryla 38' J. Ribeiro Oliveira 67'

Żółte kartki ŁKS Łódź: M. Rozwandowicz 64' M. Wolski 83' J. Kuzma 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie. Kolejno natomiast ŁKS Łódź z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Dzisiaj oddani kibice śledzą ekscytujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców piłkarskie zespoły i zawodnicy jak V. Sanogo M. Rozwandowicz częstokroć zapewniły pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy piłkarzami ligowymi okazują się zagorzałe, nie często zdarza się, że spotkania nudzą kibica. Bardzo często obserwujemy bezwzględne faule, idealne bramki oraz asysty, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z kibiców, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi I Liga. Zaglebie Sosnowiec oraz ŁKS Łódź jak ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Ludowy.