Puszcza Niepołomice kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania 1-1

Puszcza Niepołomice kontra Zaglebie Sosnowiec 1-1. W dniu 2022-04-06 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego odbył się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 25. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice oraz Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Puszcza Niepołomice a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

 

Gole strzelali: S. Kobusiński 49' 1-0 V. Sanogo 90' 1-1

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 42' K. Stepien 61' J. Serafin 80' L. Solowiej 84'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Gojny 14' D. Jonczy 33'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: K. Stepien 61'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Karski. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Puszcza Niepołomice stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole a Zaglebie Sosnowiec z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

Fani piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo K. Stepien D. Gojny nieprzerwanie zapewniają fantastycznym entuzjastom futbolu emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na idealnie wyliczone asysty oraz gole, bezlitosne sytuacje na faul kończące się niejednokrotnie żółtą kartką gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nader zaciekłe, nie często okazuje się, że są to widowiska nudne. Z tego powodu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach, śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Puszcza Niepołomice i Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.