Na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy dnia 2023-04-02 13:00 odbył się mecz Zaglebie Sosnowiec vs Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2023-04-02 13:00 na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Puszcza Niepołomice.

Po pierwszej połowie meczu między Zaglebie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: R. Kidric 55' 0-1 R. Yakuba S. Sobczak 61' 1-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Guezen 45' D. Guezen 75' M. Banaszewski 88'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: L. Klisiewicz 18' K. Zapolnik 42' E. Thiakane 45' P. Mrozinski 52' T. Wojcinowicz 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Guezen 75'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice: L. Solowiej 60'

Główny sędzia meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Stal Rzeszów, następne spotkania z drużynami Ruch Chorzów i Chojniczanka Chojnice natomiast Puszcza Niepołomice z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza i Sandecja Nowy Sącz.

Bardzo często wielu kibiców z dużym zapałem śledzi pasjonujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze jak D. Guezen L. Klisiewicz nieraz zagwarantowały wyśmienitym entuzjastom wiele niezapomnianych wrażeń. Trafiamy na ostre sytuacje na faul, wspaniałe bramki i asysty gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zmagania między graczami bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż są to potyczki statyczne. Dlatego też warto śledzić wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie, Zagłębiowski Park Sportowy.