Mecz Resovia Rzeszów kontra Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 2-2

Resovia Rzeszów kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik 2-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

W dniu 2022-11-13 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki Regular Season - 18. Na przeciw siebie stanęły Resovia Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: M. Gorski 12' 1-0 K. Antonik M. Fabry 43' 1-1 R. Adamski 77' 2-1 P. Wojciechowski M. Bodzioch 90' 2-2

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Bak 38'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Resovia Rzeszów zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Górnik Łęczna natomiast Zaglebie Sosnowiec z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole i GKS Katowice.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak R. Bak częstokroć zagwarantowały fantastycznym fanom emocje sięgające zenitu. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają bardzo zagorzałe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że są to zmagania nie warte uwagi. Zdarzają się ostre faule kończące się wielokrotnie żółtą kartką, wyjątkowe asysty i bramki dodające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi I Liga i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Stal.