Górnik Łęczna - Zaglebie Sosnowiec, wynik meczu - 0-0

W dniu 2023-05-21 13:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy Górnik Łęczna a Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Górnik Łęczna i Zaglebie Sosnowiec wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Pawlik 44'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Fabry 7'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Łęczna stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Wisla Krakow natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami i .

Mnóstwo fanów piłki nożnej z zaangażowaniem śledzi potyczki, które startują w lidze I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy tacy jak M. Pawlik M. Fabry niejednokrotnie zaserwowały wyborowym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Walki między zawodnikami ligowymi zdarzają się bardzo zażarte, nie często okazuje się, iż spotkania męczą. Bardzo często obserwujemy ostre sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty czy bramki dodające wyjątkowe przeżycia z meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Górnik Łęczna i Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Górnik.