Spotkanie między Arka Gdynia oraz Zaglebie Sosnowiec na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-07-23 15:30 - wynik końcowy 0-0

Arka Gdynia kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik 0-0.

Po pierwszej połowie meczu między Arka Gdynia a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2022-07-23 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki - 2 pomiędzy Arka Gdynia a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali:

Żółte kartki Arka Gdynia:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Sobczak 43' M. Rozwandowicz 68' M. Rozwandowicz 74' M. Fabry 77'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Rozwandowicz 74'

Główny sędzia meczu - P. Pskit. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Arka Gdynia zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów a Zaglebie Sosnowiec z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71.

Wierni fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą poczynania ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak S. Sobczak częstokroć zagwarantowały wyśmienitym fanom emocje zapadające w pamięć. Trafiamy na bezwzględne faule kończące się czerwoną kartką, efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające wspaniałe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Niesamowite potyczki między drużynami ligowymi zdarzają się zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż są to spotkania usypiające. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych orazśledzić mecze futbolowe lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Arka Gdynia oraz Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.