Spotkanie Zaglebie Sosnowiec - Podbeskidzie zakończone wynikiem 1-0 na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy

W dniu 2023-05-15 16:00 na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Podbeskidzie wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: S. Sobczak 54' 1-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Sobczak 23' S. Bonecki 40' S. Bonecki 40'

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 10' T. Neugebauer 22' D. Mikolajewski 53' M. Misztal 59' A. Vitelli 63' A. Vitelli 85' M. Janota 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Bonecki 40'

Czerwone kartki Podbeskidzie: A. Vitelli 85'

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Sandecja Nowy Sącz natomiast Podbeskidzie z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Oddani kibice śledzą potyczki ligi I Liga. Utalentowane futbolowe drużyny z tej ligi oraz piłkarze jak S. Sobczak E. Bonifacio raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się idealne gole czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są nader zajadłe, rzadko bywa definitywnie, iż są to potyczki nudne. Gorąco zachęcamy każdego fana, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec i Podbeskidzie w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Zagłębiowski Park Sportowy.