Mecz Zaglebie Sosnowiec kontra Arka Gdynia zakończony wynikiem 1-2

W dniu 2023-02-11 19:00 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 19 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Arka Gdynia.

Pierwsza połowa spotkania między Zaglebie Sosnowiec oraz Arka Gdynia zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: S. Sobczak 49' 1-0 F. Borowski K. Skora 57' 1-1 B. Rymaniak 62' 1-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Bodzioch 6' S. Sobczak 10' K. Wrzesinski 45' S. Bonecki 64'

Żółte kartki Arka Gdynia: A. Purzycki 7' M. Marcjanik 17' J. Gol 52' O. Haydary 87'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Arka Gdynia zmierzy się z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Fani śledzą pasjonujące potyczki ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak między innymi M. Bodzioch A. Purzycki wielokrotnie gwarantują fantastycznym fanom mnóstwo emocji. Systematycznie natrafiamy na efektowne asysty czy bramki, nieprzepisowe sytuacje z faulem zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Interesujące potyczki między drużynami piłkarskimi okazują się zajadłe, bardzo rzadko bywa, iż są to zmagania nudne. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić widowiska piłkarskie emocjonującej ligi I Liga. Udział takich lubianych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Arka Gdynia w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Ludowy.

Sprawdź link i dowiedz się więcej o zakładach online.