Zaglebie Sosnowiec - Podbeskidzie, wynik meczu - 2-2

Dnia 2021-10-24 10:40 na stadionie Stadion Ludowy rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Podbeskidzie.

Pierwsza połowa spotkania między Zaglebie Sosnowiec oraz Podbeskidzie zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: S. Sobczak 21' 1-0 K. Bilinski 39' 1-1 J. Roman 87' 1-2 P. Bryla 89' 2-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Ambrosiewicz 58' W. Szumilas 69' P. Bryla 83'

Żółte kartki Podbeskidzie: E. Bonifacio 31' T. Milasius 71' J. Roman 88'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Podbeskidzie zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Liczni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą pasjonujące starcia ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i zawodnicy jak M. Ambrosiewicz E. Bonifacio często zapewniły wyborowym kibicom emocje z najwyższej półki. Cieszące oko walki między piłkarzami z ligi okazują się nader zajadłe, niezwykle rzadko bywa, że mecze nie są interesujące. Obserwujemy niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Podbeskidzie z ligi I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Ludowy.