Spotkanie Zaglebie Sosnowiec kontra Chojniczanka Chojnice, wynik końcowy 1-1

Zaglebie Sosnowiec kontra Chojniczanka Chojnice, wynik 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Zaglebie Sosnowiec a Chojniczanka Chojnice zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-09-18 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Chojniczanka Chojnice.

Gole strzelali: T. Mikolajczak 19' 0-1 M. Mikolajczyk M. Banaszewski 66' 1-1 F. Borowski

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Żółte kartki Chojniczanka Chojnice: S. Drewniak 28' F. Karbowy 44' B. Kalinkowski 82'

Czerwone kartki Chojniczanka Chojnice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Nieciecza oraz Podbeskidzie natomiast Chojniczanka Chojnice z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia ligi I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy jak S. Drewniak nieraz zaserwowały fantastycznym miłośnikom wiele niezapomnianych wrażeń. Walki między zawodnikami są zajadłe, bardzo rzadko okazuje się koniec końców, że potyczki nie są warte uwagi. Systematycznie natrafiamy na idealnie wyliczone asysty czy sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska sportowe znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Chojniczanka Chojnice w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Ludowy.