Mecz Resovia Rzeszów vs Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 0-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Resovia Rzeszów a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

W dniu 2022-04-22 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal odbył się mecz ligi I Liga kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Resovia Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali:

Żółte kartki Resovia Rzeszów: A. Komor 88'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Bodzioch 45' D. Ryndak 69' M. Peterman 84' W. Kaminski 89'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to M. Złotnicki. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Resovia Rzeszów stanie naprzeciw Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź natomiast Zaglebie Sosnowiec z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Fani piłki nożnej śledzą niezwykle ciekawe potyczki ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze jak A. Komor M. Bodzioch stale zapewniają wyborowym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi są nieustępliwe, niezwykle rzadko bywa koniec końców, iż zmagania męczą. Stale natrafiamy na wspaniałe asysty oraz bramki, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką zapewniające wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich,oglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Resovia Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Stal.