Spotkanie Zaglebie Sosnowiec vs Górnik Łęczna zakończone wynikiem 2-2

W dniu 2022-10-23 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się mecz ligi I Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec oraz Górnik Łęczna.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Zaglebie Sosnowiec i Górnik Łęczna wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: S. Krykun 4' 0-1 D. Zbozien S. Sobczak 41' 1-1 D. Tkacz 75' 1-2 L. Grzeszczyk M. Maslowski 90' 2-2 W. Szumilas

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Rozwandowicz 15' S. Sobczak 20' M. Rozwandowicz 26' O. Bykov 28' D. Jonczy 34'

Żółte kartki Górnik Łęczna: M. Biernat 10' D. Dziwniel 24' V. Lykhovydko 33' E. Kryeziu 61'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Rozwandowicz 26'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Górnik Łęczna zmierzy się z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow oraz Piast Gliwice.

Coraz częściej zauważamy, że wierni fani piłki nożnej śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące futbolowe drużyny oraz piłkarze jak M. Rozwandowicz M. Biernat wielokrotnie zapewniły wyborowym miłośnikom piłki nożnej emocje z najwyższej półki. Trafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, efektowne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają zażarte, nie często zdarza się koniec końców, że mecze nudzą fana. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga oraz przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Zaglebie Sosnowiec i Górnik Łęczna jak ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Ludowy.