Mecz między SKRA Częstochowa oraz Zaglebie Sosnowiec na obiekcie Stadion GKS-u - wynik końcowy 1-0

W dniu 2022-08-13 13:00 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 6. Zmierzyły się ze sobą SKRA Częstochowa oraz Zaglebie Sosnowiec.

Po pierwszej połowie meczu między SKRA Częstochowa a Zaglebie Sosnowiec wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 1-0.

Gole strzelali: A. Mesjasz 73' 1-0

Żółte kartki SKRA Częstochowa: S. Szymanski 52' D. Hilbrycht 62'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Maslowski 27' S. Bonecki 72'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 49'

Główny sędzia meczu - K. Iwanowicz. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna SKRA Częstochowa stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Wisla Plock. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Wikielec.

Oddani kibice futbolu z entuzjazmem śledzą interesujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak S. Szymanski M. Maslowski raz za razem serwują fantastycznym miłośnikom futbolu wiele przeżyć. Cieszące oko potyczki między drużynami bywają zajadłe, rzadko zdarza się, iż potyczki przynudzają. Natrafiamy na ostre faule, idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które zapewniają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi I Liga. SKRA Częstochowa oraz Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion GKS-u.