Na stadionie Stadion ul. Bukowa miał miejsce mecz pomiędzy GKS Katowice oraz Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 3-1

Dnia 2022-08-06 15:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 4 pomiędzy GKS Katowice a Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy GKS Katowice oraz Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

Gole strzelali: P. Szwedzik 31' 1-0 P. Szwedzik 46' 2-0 S. Sobczak 65' 2-1 M. Urynowicz 67' 3-1

Żółte kartki GKS Katowice: J. Arak 21' G. Janiszewski 25'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 12' M. Maslowski 57'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny arbiter spotkania to T. Kwiatkowski. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Chrobry Głogów.

Liczni kibice z zaangażowaniem śledzą ekscytujące potyczki ligi I Liga. Liczące się futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. J. Arak D. Jonczy nader często zaserwowały swoim stałym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Często natrafiamy na wspaniałe gole i asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi zdarzają się zajadłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że zmagania przynudzają. To też warto przeglądać mecze futbolowe lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań piłkarskich. Udział takich popularnych zespołów jak GKS Katowice oraz Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.