Spotkanie Zaglebie Sosnowiec kontra Nieciecza zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Stadion Ludowy dnia 2022-10-10 16:00

Zaglebie Sosnowiec kontra Nieciecza wynik 2-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Zaglebie Sosnowiec oraz Nieciecza wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Dnia 2022-10-10 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i Nieciecza.

Gole strzelali: R. Rep 26' 0-1 M. Rozwandowicz 40' 1-1 M. Banaszewski 59' 2-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 13' D. Jonczy 65' T. Klups 88' M. Ziolkowski 90'

Żółte kartki Nieciecza: W. Biedrzycki 42' N. Tekijaski 68' A. Dombrovskiy 70' A. Kadlec 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Wisla Krakow natomiast Nieciecza zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Arka Gdynia.

Liczni fani śledzą pasjonujące poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo F. Borowski W. Biedrzycki raz za razem zaserwowały fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się wyjątkowe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami bywają niezwykle zaciekłe, nie często okazuje się, że mecze przynudzają. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga. Zaglebie Sosnowiec oraz Nieciecza jak ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Ludowy.