Mecz Zaglebie Sosnowiec kontra Chrobry Głogów zakończony wynikiem 1-2 dnia 2022-08-21 13:00 na stadionie Stadion Ludowy

Zaglebie Sosnowiec kontra Chrobry Głogów 1-2. Dnia 2022-08-21 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 7 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Chrobry Głogów wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: S. Sobczak 33' 1-0 M. Bochnak 66' 1-1 M. Machaj M. Bochnak 69' 1-2 P. Tupaj

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Gojny 71' D. Ryndak 79' D. Jonczy 81'

Żółte kartki Chrobry Głogów: J. Kuzdra 41' A. Bogusz 87' R. Mandrysz 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: F. Borowski 23'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Wikielec oraz Stal Rzeszów natomiast Chrobry Głogów z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej zauważamy, że wielu fanów piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzi ekscytujące starcia, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe oraz piłkarze jak D. Gojny J. Kuzdra nieraz zaserwowały wyborowym miłośnikom wiele niezapomnianych wrażeń. Wspaniałe potyczki pomiędzy graczami są nieustępliwe, rzadko bywa ostatecznie, że są to mecze nużące. Regularnie zdarzają się ostre faule kończące się niejednokrotnie żółtą kartką, idealne asysty oraz bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Ludowy.