Mecz Zaglebie Sosnowiec - Nieciecza zakończony wynikiem 1-3

W dniu 2023-09-24 16:00 na obiekcie sportowym ArcelorMittal Park rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i Nieciecza.

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec oraz Nieciecza wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: K. Karasek 7' 0-1 M. Ambrosiewicz K. Bilinski 15' 1-1 M. Ziemann M. Ambrosiewicz 62' 1-2 J. Branecki 83' 1-3 M. Ambrosiewicz

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Guezen 85'

Żółte kartki Nieciecza: A. Radwanski 26' J. Branecki 90' J. Nowakowski 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Gryf Wejherowo, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna i Polonia Warszawa a Nieciecza z Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i GKS Katowice.

Oddani fani piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak D. Guezen A. Radwanski nierzadko zapewniły swoim stałym entuzjastom piłki nożnej wiele wspaniałych emocji. Przyciągające uwagę zmagania między zawodnikami z ligi są zagorzałe, rzadko zdarza się, że widowiska męczą kibica. Ustawicznie natrafiamy na wyśmienite asysty i gole, nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, które zapewniają wspaniałe przeżycia z meczu. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga. Zaglebie Sosnowiec oraz Nieciecza i ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak ArcelorMittal Park.