soMecz Zaglebie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice zakończony wynikiem 1-2

Zaglebie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice, wynik 1-2. Dnia 2021-09-12 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 8. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice.

Pierwsza połowa meczu między Zaglebie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice zakończyła się 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: S. Kobusiński 15' 0-1 S. Sobczak 38' 1-1 T. Wojcinowicz 76' 1-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: J. Ribeiro Oliveira 26' P. Bryla 45' M. Machala 76' S. Pawlowski 90'

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: G. Kobylak 35' S. Kobusinski 90' W. Hajda 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter meczu - . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Jastrzębie, następne spotkania z drużynami Ruch Zdzieszowice i Korona Kielce natomiast Puszcza Niepołomice zmierzy się z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia.

Coraz częściej kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak J. Ribeiro Oliveira G. Kobylak niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym fanom mnóstwo wrażeń. Nieprzerwanie obserwujemy wyśmienite asysty i sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule gwarantujące niesamowite przeżycia z meczu. Potyczki między drużynami futbolowymi są nader nieustępliwe, bardzo rzadko bywa koniec końców, że spotkania nie są warte uwagi. Warto więc przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga. Zaglebie Sosnowiec i Puszcza Niepołomice i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Ludowy.