Mecz między Chrobry Głogów i Zaglebie Sosnowiec dnia 2022-05-22 10:40 na stadionie Stadion GOS: wynik 4-0

Po pierwszej połowie spotkania między Chrobry Głogów a Zaglebie Sosnowiec wynik to 4-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Dnia 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion GOS rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 34. Zmierzyły się Chrobry Głogów i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: M. Rzuchowski 10' 1-0 M. Lebedynski 20' 2-0 M. Rzuchowski M. Lebedynski 27' 3-0 M. Bochnak M. Rzuchowski 30' 4-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ilkow-Golab 5'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 80'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Chrobry Głogów zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i a Zaglebie Sosnowiec z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Oddani fani z dużym zapałem śledzą fascynujące potyczki w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak M. Ilkow-Golab V. Dalic nieustannie zapewniają wyśmienitym miłośnikom wiele pozytywnych emocji. Cieszące oko potyczki między drużynami bywają zażarte, rzadko bywa koniec końców, że mecze męczą. Wielokrotnie obserwujemy efektowne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskiej ligi I Liga i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Chrobry Głogów oraz Zaglebie Sosnowiec jak ich udział w I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie jak Stadion GOS.