Spotkanie Zaglebie Sosnowiec vs Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 0-0 na obiekcie Stadion Ludowy

Dnia 2022-05-14 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Stomil Olsztyn.

Pierwsza połowa spotkania między Zaglebie Sosnowiec a Stomil Olsztyn zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Banaszewski 32' M. Maslowski 64'

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Zwir 16' M. Dampc 41'

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Główny arbiter spotkania to W. Myć. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i . Kolejno natomiast Stomil Olsztyn z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Liczni fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi I Liga. Mocne drużyny futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi M. Banaszewski K. Zwir nieprzerwanie zapewniają wspaniałym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Walki między piłkarzami zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często bywa ostatecznie, że są to zmagania nudne. Obserwujemy wspaniałe gole i asysty, bezlitosne faule, które dodają wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić spotkania sportowe znanej ligi I Liga i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich znanych zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Stomil Olsztyn z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Ludowy.