Spotkanie Podbeskidzie kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 2-2

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-10-15 18:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 14. Na przeciw siebie stanęły Podbeskidzie i Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: K. Biliński 14' 1-0 S. Sobczak 46' 1-1 K. Biliński 63' 2-1 0 D. Jończy 90' 2-2

Żółte kartki Podbeskidzie: I. Markov 40' M. Misztal 49' M. Janota 75' E. Bonifacio 81' Y. Celtik 90' T. Jodlowiec 90' E. Bonifacio 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: O. Bykov 75' D. Jonczy 90' M. Maslowski 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie: Y. Celtik 90' E. Bonifacio 90'

Główny arbiter meczu to P. Gryckiewicz. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Podbeskidzie stawi czoła Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Wisla Krakow.

Fani piłki nożnej z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak I. Markov O. Bykov bardzo często zapewniły fantastycznym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami z ligi są zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, że spotkania męczą kibica. Trafiamy na książkowe bramki oraz asysty, ostre faule dodające smaczku całemu widowisku. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazśledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Udział takich drużyn jak Podbeskidzie oraz Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.