Spotkanie Wisla Krakow vs Zaglebie Sosnowiec, wynik 1-2

Wisla Krakow vs Zaglebie Sosnowiec wynik spotkania 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Wisla Krakow a Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2023-05-28 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Henryka Reymana odbył się mecz ligi I Liga kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Wisla Krakow oraz Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: B. Moltenis 2' 1-0 Miki M. Fabry 55' 1-1 A. Troc K. Wrzesinski 79' 1-2 T. Klups

Żółte kartki Wisla Krakow: I. Lasicki 67' V. Basha 86' B. Moltenis 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: V. Dalic 65' M. Rozwandowicz 89'

Czerwone kartki Wisla Krakow:

Główny sędzia spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Krakow zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz natomiast Zaglebie Sosnowiec z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj wielu fanów piłki nożnej śledzi ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak między innymi I. Lasicki V. Dalic wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania między piłkarzami z ligi są bardzo zagorzałe, rzadko bywa koniec końców, że są to spotkania nudne. Stale obserwujemy nieczyste faule kończące się wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, zapadające w pamięć gole oraz asysty dodające pikanterii całemu widowisku. Zachęcamy każdego z fanów, żeby śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Wisla Krakow oraz Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Henryka Reymana.